Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2007, 23:22   #146
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Uuuu, ale wielki odzew! Nie rozpędzajcie się z tymi pomysłami, bo nie nadążam z ich notowaniem i wrzucaniem do mapy Tyle rzeczy na raz - Wy to jesteście ambitni

A teraz bardzo ważna informacja.
Terminy odpisywania postów mają pomóc nam w utrzymaniu spokojnego tempa sesji na tym samym poziomie, ale również mają mi pomóc w organizacji innych sesji. W tej chwili swoje sesje mam rozplanowane każdą na jeden dzień tygodnia i chciałabym, żeby tak zostało i żebym nie musiała pisać kilku postów wymagających ode mnie trochę wysiłku na raz. Niestety zauważyłam, że niektórzy moi gracze zawsze odpisują ostatniego dnia i to w godzinach wieczornych, przez co ja potem muszę siedzieć jeszcze dłużej, żeby napisać swojego posta na czas. A niestety nie piszę ich szybko, siedzę nad nimi dość długo. Dlatego postanowiłam nieco usprawnić system odpisywania, co mnie sprawi wielką ulgę, a Wam różnicy raczej nie zrobi. Wasz "roboczy tydzień" będzie trwał sześć dni, siódmy dzień jest dla mnie do odpisywania. W tym wypadku będziecie mieć czas do poniedziałkowej nocy, a we wtorki będę odpisywać nie czekając już na spóźnialskich, którzy piszą w ostatniej chwili. Nawet jeśli kogoś będzie mi brakować - odpisuję o tej godzinie, która najbardziej mi pasuje Myślę, że sześć dni to i tak dużo, prawda?
A więc Wasz czas odpisywania - do 26 listopada. Mój kolejny post ukaże się 27 listopada.

Ponieważ nikt się nie zainteresował, dołączyłam jedną lokację do naszej mapy.

Denne Bagno to dziki i niebezpieczny teren, który w zamierzchłych czasach służył jako miejsce wygnania dla wielu wyklętych i skazańców. Wywiezienie na Bagna kiedyś kojarzyło się tylko z jednym - pewną śmiercią. Ale okazało się, że nawet w tak niebezpiecznym miejscu niektórzy potrafią się odnaleźć i zorganizować. Jak twardzi i groźni ludzie muszą to być, skoro nie straszne im dzikie stworzenia, potwory i zdradliwe, śmiercionośne trzęsawiska? Najgorsi z najgorszych, których wola walki i przetrwania skłoniła do tego, aby tam zamieszkać i tam stworzyć... swoje własne królestwo.
W Dennych Bagnach niepomiernie panuje ONA - Zeniba. Różne rzeczy o niej gadają, a każda z nich wyklucza się nawzajem. Czy jest piękna czy brzydka? Młoda czy stara? Jest człowiekiem a może czarnym elfem, które podobno wyginęły? A może naprawdę jest wcieleniem boginii zdrady i złodziejstwa, której imię przybrała? Jedno jest pewne - to ona jest Matką Chrzestną wszelkiego bandyctwa i tylko dzięki jej przychylności będziesz mógł przeżyć na Dennych Bagnach. Prowadzi ogromną łaźnię, przybytek rozkoszy i rozpusty, schronienie najgorszych łajdaków, najpiękniejszych dziwek i najstraszniejszych zabójców. Łaźnię ironicznie nazwaną "Łaźnią Bogów". Niewielu na świecie jest ludzi, którzy przybywszy na Denne Bagna opuściło je z życiem. Natomiast ci, którzy to zrobili - z największą pewnością oddani są właśnie jej - Zenibie, boginii zdrady i złodziejstwa.

 
Milly jest offline