Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2007, 16:59   #11
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Na początek bardzo ważna informacja. Terminy odpisywania postów mają pomóc nam w utrzymaniu spokojnego tempa sesji na tym samym poziomie, ale również mają mi pomóc w organizacji innych sesji. W tej chwili swoje sesje mam rozplanowane każdą na jeden dzień tygodnia i chciałabym, żeby tak zostało i żebym nie musiała pisać kilku postów wymagających ode mnie trochę wysiłku na raz. Niestety zauważyłam, że niektórzy moi gracze zawsze odpisują ostatniego dnia i to w godzinach wieczornych, przez co ja potem muszę siedzieć jeszcze dłużej, żeby napisać swojego posta na czas. A niestety nie piszę ich szybko, siedzę nad nimi dość długo. Dlatego postanowiłam nieco usprawnić system odpisywania, co mnie sprawi wielką ulgę, a Wam różnicy raczej nie zrobi. Wasz "roboczy tydzień" będzie trwał sześć dni, siódmy dzień jest dla mnie do odpisywania. W tym wypadku będziecie mieć czas do wtorkowej nocy, a w środy będę odpisywać nie czekając już na spóźnialskich, którzy piszą w ostatniej chwili. Nawet jeśli kogoś będzie mi brakować - odpisuję o tej godzinie, która najbardziej mi pasuje Myślę, że sześć dni to i tak dużo, prawda?
A więc Wasz czas odpisywania - do 27 listopada. Mój kolejny post ukaże się 28 listopada.

Na razie chyba wszystko na sesji jest jasne? Nie ma żadnych problemów, nieporozumień, nieścisłości? W razie czego piszcie, po to mamy komentarze A Wy tacy cichutcy jesteście
 
Milly jest offline