Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2007, 21:24   #11
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Leohanidar stał spokojnie w bezruchu, gdy do pokoju wszedł jakiś szesnastoletni chłopiec, który powiedział:
-Sprowadziłem trzeciego.
-Dziękuje, on przedstawi się zaraz-powiedział Dronidos.
-Pozwólcie że się przedstawię. Zwą mnie Argor. Jestem druidem i znam się na wielu rzeczach, zbyt wielu by wyliczać. Przedstawcie się i wymieńcie swoje mocne i słabsze strony-odezwał się Aragor.
-Leohanidar-rzekł lakonicznie, dalej stojąc w tym samym miejscu.
-Natomiast najpierw chciałbym poddać was próbie. Ostatnimi dniami, koło miasta pojawił się pewnien mały problem. Ale to nic! Zaraz znajdziecie się na rynku. Chce poprostu sprawdzić, czy jesteście kompetentni-dodał Dronidos.
-Wolne żarty-powiedział lodowato piorunując wzrokiem Dronidosa, po czym został przeniesiony na kolisty plac, na którym porozstawiane były stragany. Było południe, a słońce świeciło niemiłosiernie. Leohanidar kątem oka zobaczył, że do łapy kota przyczepił się banknot, lecz szybko go zignorował, skupiając uwagę na otoczeniu.
 
Alaron Elessedil jest offline