Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2007, 14:08   #146
Oktawius
 
Oktawius's Avatar
 
Reputacja: 1 Oktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłość
Gdy Freecold powiedział to co miał do powiedzenia Kordos szybko rzucił sprostowanie.
-Te mądralo. Rany nie dostałem w drodze powrotnej tylko gdy szedłem głebiej w tunel. I nie bądź taki mądry. Już raz przechodziłem obok tego rozgałęzienia i nie było nic takiego tutaj. Od dawna tutaj stoicie? Wraz z Royem i Garretem rozwaliliśmy posąg w jednym z tuneli. Może to coś pomogło.
A co do książki... Opisane w niej jest podobna wieża jak ta tutaj.
A inne... Książka z przepisami, coś o broniach, kryształach, jakaś o fizyce. Zwierzęta i rośliny... sposób przetrwania chaneglingów i herbalistyka. Nie wiem czy coś się z nich przyda.
W tej co ja mam. Zaraz ją przejrzę i zobaczę czy nie ma coś na temat "Sufity i jego zamiany"-
Jak powiedział tak i zrobił. Zajął się przeglądaniem książki gdzie może być coś na ten temat.
Roy podszedł do panelu i spojrzał na niego. Być może coś da radę z niego zrozumieć.
 
__________________
Wolę chodzić do studia niż na nie po prostu,
palić piątkę do południa niż mieć ją na kolokwium.

511409
Oktawius jest offline