Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2007, 14:57   #12
homeosapiens
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Cytat:
Napisał Mira Zobacz post
Eh <witki opadają>, homeo przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź, bo odnosłeś sie do czegoś, czego nie napisałam. Poza tym chyba mylisz pojęcie konwencji z gatunkiem literackim. W przypadku konwencji chodzi o to, aby tekst był wewnętrznie spójny (obojetnie czy będzie zlepkiem gatunków, czy nowatorska formą). Uważam po prostu, że Grey powinien albo podkoloryzowac owo zauroczenie kobietą i sytuacje z nią związaną "udramatycznić", albo przedstawić Asian jako mocną barwę na szarym tle rzeczywistości.
Na początek przytrę ci odrobinę nosa pani Miro. Czy to nie pani jest taką gorącą zwolenniczką pisania poprawnie? Nie ładnie tak innym wyrzucać, jak samemu się nie stosuje.

Znam oba pojęcia i wbrew pani przekonaniom niczego nie mylę. Nie potrafię wytłumaczyć opadnięcia witek, oraz nie rozumiem zarzutu dopisywania przeze mnie czegoś, czego nie napisałaś. Z tego co pamiętam To pisałaś o konwencji realistycznej lub zawiązaniu jakiejś bardziej szeroko pojętej akcji. Teraz się wypierasz? Piszesz wg mnie w części co innego. Przede wszystkim - winny się tłumaczy .

Pozdrawiam i życzę dobrego humoru.

A ja proszę o "zwolnienie"- to komentarze nie do postów Miry, a do opowiadania. A i polecam małą herbatkę na nerwy przed pisaniem posta- wypowiedzi polegające tylko na czepianiu się innych osób nie są bynajmniej mile widziane.

K.
 

Ostatnio edytowane przez Kutak : 23-11-2007 o 15:26.
  Odpowiedź z Cytowaniem