Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2007, 15:12   #95
Lotar
 
Lotar's Avatar
 
Reputacja: 1 Lotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwuLotar jest godny podziwu
Question

Witam was! W tym dniu przygotowałem dla was kolejną garść pytań :
1. Czy gdy Mistrz Gry rzuca kośćmi to do tego służy jakiś program czy wykonuje rzuty przed swoim komputerem i informuje o wyniku graczy?
2. Czy w swoich sesjach do potyczek można używać mapy taktycznej? Chciałbym wam pokazać jak to wygląda ale nie moge mapy którą zrobiłem w paintcie przekopiować do tego postu. Wygląda to tak, że poprostu robimi kwadrat w kratkę i jakieś umówione kolory to konkretne przedmioty według przykładu: Wszystkie zielone kwadraty to oznacza że jesteśmy gdzieś gdzie podłoże tworzy trawa. Gdzie nie gdzie widac jaśniejsze, zielone kwadraty to są drzewa. Następnie na środku widzimy kilka brązowych kwadratów obok siebie tworzących prostokąt, to jest chata leśniczego. Na zewnątrz stoją dwa kwadraty czerwony i niebieski - Gracze. Naprzeciwko nich stoją czarne kwadraty - Przeciwnicy. No i gracze opisują swoje ruchy zmieniając wygląd mapy na taki żeby pokazywał co się zmeiniło.
3. Trzemu nie moge wkleić mapy ani jakiegoś obrazka do tego postu w innych tematach widziałem jak w postach były obrazki?

//Proszę o pisanie w odpowiednich tematach, a nie zaśmiecanie topiku o Warsztatach pytaniami nie dotyczącymi sprawy.
 

Ostatnio edytowane przez Milly : 23-11-2007 o 20:34.
Lotar jest offline