Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2007, 16:01   #28
Layla
 
Layla's Avatar
 
Reputacja: 1 Layla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputację
@shadowdancer: zauważyłam brak tego atutu i dopisałam go sobie do wydrukowanej już karty Merica .

@Mai-ah: OK, przedłużę rekrutację do środy, w sumie nigdzie mi się nie spieszy - mogę potem mieć jedynie kłopot bogactwa jeśli chodzi o wybór postaci (ale to już mój problem). Mam nadzieję, że jako na razie jedyna kobietka w tym męskim gronie stworzysz naprawdę ciekawą postać.

EDIT:

Yourek, Twoja postać dotarła na mejla i na chwilę obecną nic nie jest w stanie przebić karty Twojej i Carnal Griefa (drow Mavado lekko Cię wyprzedza i jest na razie liderem jeśli chodzi o karty ). Czekam na pozostałe postaci.

EDIT 2:

Karta RyldArgith'a dotarła do mnie i przyznam szczerze że będę miała prawdziwy ból głowy jeśli chodzi o dobór graczy do drużyny, zwłaszcza że jeszcze nie wszyscy podesłali mi swoje karty. Czekam na więcej
 
__________________
Every next level of your life will demand a different version of you.

Ostatnio edytowane przez Layla : 23-11-2007 o 21:00.
Layla jest offline