Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2007, 17:55   #3
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Garret rozejrzał się po zgromadzonych. Wszyscy byli geninami i pochodzili z różnych wiosek. Właściwie go to cieszyło. W końcu rzadko kiedy opuszczał wioskę, a teraz mógł zdobyć znajomych z różnych stron świata. Mimo to starał się zachować pełny spokój.
- Może być ciężko. – po chwili głośniej dodał. – Witam was. Mam nadzieje, że większość wie, dlaczego się tutaj znajduje. Zapewne wszyscy myślicie, że to jakiś dowcip. Chciałbym, żeby tak było. Parę tygodni temu, zginął mój brat, wspaniały ninja i uzdolniony członek ANBU. Sam widziałem, jak został zabity przez shinobiego posiadającego niesamowitą technikę. Mój brat przed śmiercią, wyjaśnił mi, że pracuje nad niezwykle niebezpiecznym zadaniem. Niebezpieczeństwo groziło nie tylko mojej wiosce, ale wszystkim pozostałym także. Zostawił mi wskazówki, by po jego śmierci ktoś kontynuował jego misję. Nakazał mi zebrać najlepszych wojowników wiosek. Jak widzę niezbyt mi się udało. Mimo wszystko mam nadzieje, że zgodzicie się wraz ze mną rozwiązać zagadkę tajemniczego zgromadzenia, chcącego zniszczenia wszystkich wiosek ninja.
Garret pokiwał głową.
- Doskonale cię rozumiem. Ja też straciłem brata na misji. Czy udałoby ci się opisać dokładniej tę technikę? Ogólnie mogę ci powiedzieć, że nie lubię tajnych zgromadzeń. Zawsze siedzą w ciemnościach i układaja plany zniszczenia czegoś lub kogoś. Tak więc wyrażam pełną zgodę co do pomocy w tej sprawie.
 
wojto16 jest offline