Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2007, 20:34   #119
michau
 
michau's Avatar
 
Reputacja: 1 michau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłośćmichau ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Napisał Noraku Zobacz post
jako fan battodo muszę niektórych wyprowadzić z błędu. nie wiem co to jest Iaito ale techniki zabicia przeciwnika z wyjęcia katany z sayi to właśnie battodo. W polsce jest tylko jedna szkoła tej sztuki. Uprzedzam takze o kupowaniu katany bez znajomości posługiwania się nią. Widziałem niejednego takiego zapaleńca z licznymi ranami i odciętymi kawałkami ciała. Co do podręcznika to posiadam jeden zdobyty przez internet.Wszystkich tych którzy chcą wiedziec z jakiej zapraszam na moje gg 8657426

Michau - katana jest jak najbardziej przystosowana do bloku. Ataki przeciwnika blokuje się płaską częścią miecza by go nie wyszczerbić.
no chyba raczej należałoby zacząć od drewnianej wersji katany
ktoś tam wyżej pisał, że katana spokojnie przebija karoserie w drzwiach samochodów, a drewniane belki ulegają pod jej ostrzem. Zastanawia mnie jak cięła by taka katana z allegro, bo jest tam ich pełno, ale wątpię czy którakolwiek nadawała by się chociaż do otwarcia koperty
tak w ogóle to chyba noszenie takiego miecza(tzn katany, nie tego drewnianego ) nie jest względem prawa legalne... czy może się mylę ??
 
__________________
Fortune is fickle.
"Do not follow the Dark Side"

Ostatnio edytowane przez michau : 23-11-2007 o 20:38.
michau jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem