Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2007, 22:08   #4
Darnock
 
Darnock's Avatar
 
Reputacja: 1 Darnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwuDarnock jest godny podziwu
Kenshiro rozejrzał się po twarzach zebranych. Ciekawa zbieranina... Przebiegło mu przez głowę. Wyruszając, nie przypuszczał że będzie to ciekawa misja. Wśród zebranych wzbudziły jego zainteresowanie zwłaszcza oczy Hyuugi, nie wiedział co, ale było w bieli tych oczu coś przerażającego. Nagle jego rozmyslania przerwał głos gościa z kraju skały:
-Może być ciężko. Witam was. Mam nadzieje, że większość wie, dlaczego się tutaj znajduje. Zapewne wszyscy myślicie, że to jakiś dowcip. Chciałbym, żeby tak było. Parę tygodni temu, zginął mój brat, wspaniały ninja i uzdolniony członek ANBU. Sam widziałem, jak został zabity przez shinobiego posiadającego niesamowitą technikę. Mój brat przed śmiercią, wyjaśnił mi, że pracuje nad niezwykle niebezpiecznym zadaniem. Niebezpieczeństwo groziło nie tylko mojej wiosce, ale wszystkim pozostałym także. Zostawił mi wskazówki, by po jego śmierci ktoś kontynuował jego misję. Nakazał mi zebrać najlepszych wojowników wiosek. Jak widzę niezbyt mi się udało. Mimo wszystko mam nadzieje, że zgodzicie się wraz ze mną rozwiązać zagadkę tajemniczego zgromadzenia, chcącego zniszczenia wszystkich wiosek ninja.
Trzeba przyznać że mały w jednym miał rację, będzie ciężko. Jakby kiedyś było łatwo. Blizna na plecach przypomniała o sobie lekkim bólem. Cóż z opowieści małego wynikało że to zadanie typu A. Sądząc po składzie to dużych szans na wykonanie misji nie mieli. Myślał żeby coś powiedzieć, ale w ostatniej chwili się opanował. Po co strzępić język, shinobi to milczące narzędzie. Nie po to tyle trenował żeby rozkazywał mu uczniak z Akademii, ale to on miał informacje i czyniło to go dowódcą.
 

Ostatnio edytowane przez Darnock : 23-11-2007 o 23:35.
Darnock jest offline