Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2007, 13:32   #5
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Fusae jest średniego wzrostu dziewczyną. Mierzy ok. 164cm wzrostu, waży niecałe 50kg. Spośród kobiecych ninja wyróżnia się nadzwyczaj kobiecymi kształtami. Szerokie biodra i obfite piersi zawsze przyciągały wzrok chłopców z jej Wioski, ale i nie tylko. Ma ona średniej długości, ciemnoczerwone włosy oraz niebieskie oczy. Jej znakiem szczególnym jest znamię na szyi w postaci niewielkiej plamki.
Jej strój charakteryzuje się ciemnofioletowym kolorem. Jest on przylegający do ciała, niekrępujący ruchów.

Dziewczyna stała z rękami założonymi krzyżem pod swym obfitym biustem. Podejrzanie obserwowała każdego mężczyznę/chłopaka znajdującego się w dość nietypowym zgromadzeniu. Przez chwilę jej wzrok utkwił na shinobim z wioski Piasku. Był taki . . . obojętny. Wręcz uroczy.

- Witam was. Mam nadzieje, że większość wie, dlaczego się tutaj znajduje. Zapewne wszyscy myślicie, że to jakiś dowcip. Chciałbym, żeby tak było. Parę tygodni temu, zginął mój brat, wspaniały ninja i uzdolniony członek ANBU. Sam widziałem, jak został zabity przez shinobiego posiadającego niesamowitą technikę. Mój brat przed śmiercią, wyjaśnił mi, że pracuje nad niezwykle niebezpiecznym zadaniem. Niebezpieczeństwo groziło nie tylko mojej wiosce, ale wszystkim pozostałym także. Zostawił mi wskazówki, by po jego śmierci ktoś kontynuował jego misję. Nakazał mi zebrać najlepszych wojowników wiosek. Jak widzę niezbyt mi się udało. Mimo wszystko mam nadzieje, że zgodzicie się wraz ze mną rozwiązać zagadkę tajemniczego zgromadzenia, chcącego zniszczenia wszystkich wiosek ninja - powiedział jakiś chłopak, a Fusae nawet nie drgnęła.

Wysłuchała co inni mają do powiedzenia. Sama zaś milczała. Nie chciała by ktoś słyszał jej głosu, był zbyt urokliwy. Poza tym i tak nie miała nic do powiedzenia.
Ukradkiem spojrzała na swojego towarzysza z wioski, Kenshiro. Uśmiechnęła się do niego z niedowierzaniem. To wszystko wydawało się chore.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline