Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2007, 13:36   #149
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Po powrocie ku swojemu zdziwieniu zobaczył, że jakiś panel. Nie wiedział wprawdzie jak tu się dostali, ale chyba nie było tu żadnego teleportu. Stali tutaj już Nari-q, Freecold i Onion. Na ich widok powiedział:
- Cieszę się, że tu nie wy byliście tymi szkieletami w tej sali z pomnikiem.
-Więc skoro niedorajdy ktoś chciał byście z tamtąd nie wyszli, nie bacząc na to czy spenetrujecie te pokoje... to trzebabyło wyjść, bo po co iść i męczyć się tam gdzie budowniczy tego kompleksu pozwolili by nam na to... a skoro sufit jest podłogą to wyjście jestt...
- Dobra, dobra wystarczy tego ględzenia. Pzoa tym nie lubię być nazywany niedorajdą. Mimo wszystko lepiej pogadajmy o naszych odkryciach.
Po opowiedzeniu wszystkiego popatrzył na dziwny panel.
- Należy pewnie coś tu wpisać a otworzy się wejście tudzież wyjście, ale napewno przejście.
- Rany. Pewnie nikt tutaj obecny sam się tego nie domyślił - westchnął z ironią.
-Mi się tu fajnie spaceruję, ale widze że wam nie. Ale mamy książke i dwie liczby - mi się to tylko kojarzy ze stronami, wersami, rozdziałami i słowami... pytanie czy dobrą książkę wzieliście skoro było ich tam więcej?!
- Ja tu tylko sprzątam więc żadnych książek nie widziałem. Niech inni się wypowiedzą.
Coraz bardziej doskwierał mu głód i zmęczenie.
 
wojto16 jest offline