Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2007, 19:17   #6
Necron
 
Reputacja: 1 Necron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputacjęNecron ma wspaniałą reputację
Kazan Banzen od dawna stał przy młodym ninja ze Skały na polanie. Jego krótki, kruczoczarny warkocz powiewał na wietrze, katana zwisała przy prawym boku, ciemny strój shinobi wioski Skały wtapiał się w mrok poranka. Czarne spodnie, na których przyczepiona była szara kieszeń na shurikeny, przypominała o sobie znajomym ciężarem. Jego tors był nagi - umięśnione ramiona i klatka piersiowa robiły niejakie wrażenie. Ognisty Kekke-Genkai dawał o sobie znać, czerniąc się wzorzystymi tatuażami na prawej ręce sięgającymi wysoko ramienia. Ciemnozieloną koszulę związał na nodze. Od czasu do czasu pocierał czerwoną bliznę na policzku - długi czas minął od chwili, gdy padł jako dzieciak z rozoraną twarzą najemniczą kataną, lecz wciąż go piekła. Przypominała mu o jego ukochanej matce, i jego własnej drodze ninja.
Gdy z gąszczu zaczęli wyłaniać się inni genini, spokojnie obserwował, i myślał o zadaniu, przydzielonym mu przez jego Kage.
Może być ciężko. Witam was. Mam nadzieje, że większość wie, dlaczego się tutaj znajduje. Zapewne wszyscy myślicie, że to jakiś dowcip. Chciałbym, żeby tak było. Parę tygodni temu, zginął mój brat, wspaniały ninja i uzdolniony członek ANBU. Sam widziałem, jak został zabity przez shinobiego posiadającego niesamowitą technikę. Mój brat przed śmiercią, wyjaśnił mi, że pracuje nad niezwykle niebezpiecznym zadaniem. Niebezpieczeństwo groziło nie tylko mojej wiosce, ale wszystkim pozostałym także. Zostawił mi wskazówki, by po jego śmierci ktoś kontynuował jego misję. Nakazał mi zebrać najlepszych wojowników wiosek. Jak widzę niezbyt mi się udało. Mimo wszystko mam nadzieje, że zgodzicie się wraz ze mną rozwiązać zagadkę tajemniczego zgromadzenia, chcącego zniszczenia wszystkich wiosek ninja.
Pewnie mały chciałby się zemścić. Wiedział coś o tym. Jego matka została zamordowana.
Konkretne informacje, przybliżony plan działania, główny cel. Do sprawnej akcji to najważniejsze rzeczy. - Kazan nie lubił dużo mówić. Wolał obserwować. Na razie zaś zauważył osobę, która na Banzenie zrobiła niezłe wrażenie. "Niezła dziewczyna, ładna, odpowiednio "wyposażona", wygląda na silną, kolor do niej pasuje." - Kazan był typowym facetem pod względem oceniania kobiet.
 
__________________
10. Sygnatura może zawierać do 4 linijek i nie można w niej używać żadnej grafiki ani odnośników do innych stron, można natomiast dodawać linki wewnątrz lastinn.

Ostatnio edytowane przez Necron : 28-11-2007 o 11:19.
Necron jest offline