Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-08-2005, 12:27   #1
Fistus
 
Reputacja: 1 Fistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłośćFistus ma wspaniałą przyszłość
Wychowywanie graczy

Jak wychować początkujących graczy, żeby coś z nich wyrosło ? Tak sobie o tym myślałem i wbrew pozorom nie jest to łatwe. Weźmy sobie do rozważań osoby, które pograły już kilka(naście) razy i im się spodobo. System będzie dla nich prawie nowy, bo wcześniej grały w inny. Będzie to, nasz ukochany przez forumowiczów, WFRP . Na raze jedyne do czego doszedłem to dać im dużo swobody i pokazać, że nie jest łatwo (chociaż nie na tyle, żeby się zniechęcali) no i przedewszystkim dać im do zrozumienia, że to od nich zależy co się będzie działo, nie będą ciągnięci za rękę (tu pamiętam krótką piłkę ze strony kolegi: xxx i yyy ja was nie będę dołączał na siłe ). Co wy na to ? Jakieś pomysły ?
 
__________________
"A flame which never dies, but brightens with the passing of time."
Fistus jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem