Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2007, 21:30   #1
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
W pogoni za szczęściem [komentarze]

Tak jakoś się złożyło, że z razem z moją drogą "Midzią" postanowiliśmy stworzyć coś odbiegającego od panujących na forum standardów. Drodzy czytelnicy nie doświadczycie w tej sesji orków,elfów,kosmitów czy niesamowitych sytuacji. To po prostu sesja o zwykłych ludziach i o zwykłych problemach, jeśli zaś chodzi o styl to wydaje mi się, że trochę to może być podobne do "Buszującego w Zbożu" Salingera, ale ciężko dokładnie przewidzieć jak się będzie wszystko rozwijać.

Miłe widziane będą komentarze osób trzecich

Sesja dedykowana dla wszystkich tych których codzienność nie jest bajką w stylu kopciuszka. Żebyście czytając nasze wypocinki dostrzegli czasem światło nawet w absolutnych ciemnościach.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline