Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-11-2007, 22:06   #48
Layla
 
Layla's Avatar
 
Reputacja: 1 Layla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputację
Powiem szczerze, że sporo myślałam nad obsadą, gdyż podnieśliście poprzeczkę bardzo wysoko (za co Wam chwała), nawet nie spodziewałam się że będzie tak trudno wybrać. Ostateczne wyniki, dostali się:

-Yourek (Solhaym Kenafin, bard)
-Kerm (Nicholas Tettin, wojownik)
-Kelly (Dorian Twinklestar, czarodziej)
-Marcellus (Cyril Raven, czarodziej)
-shadowdancer (Meric Rift, paladyn)
-Radioaktywny (Vulfgar, wojownik)
-Mai-ah (Mai-ah Ihùhaotila, zaklinaczka)

Powyższe karty podobały mi się najbardziej (Carnal Grief wycofał się w ostatniej chwili z osobistych powodów), ponadto postanowiłam dać szansę nowej userce LI (w końcu kiedyś trzeba zacząć przygodę z PBF-ami ). Tym, którym się nie udało, dziękuję serdecznie za zaintersowanie i czas jaki poświęcili na przygotowanie postaci.

Rekrutacja jako taka jest już zamknięta. Mam nadzieję, że wspólnie będziemy się dobrze bawić. Pierwszy post powinien pojawić się niedługo (prosiłabym o jakieś avatarki charakteryzujące wasze postaci).

Pozdrawiam

L.
 
__________________
Every next level of your life will demand a different version of you.

Ostatnio edytowane przez Layla : 26-11-2007 o 22:27.
Layla jest offline