Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2007, 16:02   #26
Kejsi2
 
Reputacja: 1 Kejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputacjęKejsi2 ma wspaniałą reputację
heja wszystkim!
Znam się z Almeną i pokazała mi tę stronkę. opowiadała jaka to z was wspaniała drużyna, jak fajnie jest grać na sesji RPG, a ja nie mam o tym zielonego pojęcia. Almena siedzi tu teraz obok i szturcha mnie upominająco łokciem. jak wy z nią wytrzymujecie!? bardzo chciałabym spróbować zagrać w to coś co się tu dzieje i Almena obiecała, że pozwoli mi spróbować. ogłaszam już teraz, że się zjawię jak tylko elfka wyjaśni mi na czym to polega dokładnie mam komputer na uczelni dlatego czasem po prostu wybłagam by Almena napisała od siebie za mnie. papa idę robić kartę do gry!

eeeerrrr okeeeeej - to już MG mówi! XD sami wiecie jak to jest - presja otoczenia ^^''' chociaż jakiś czas Kej pobędzie z nami, mg ją popilnujeXD w takiej miłej i doświadczonej drużynie się nie zgubi, prawda?XD ekhym XD [Genghi, ona stale mnie pyta po co łowcy czarownic teleskop XD I boi się Astarotha XD]
 
__________________
"Bóg stworzył świat. Szatan zobaczył, że świat jest dobry i zaniepokoił się trochę. Bóg stworzył człowieka. Szatan uśmiechnął się, machnał ręką i rzekł do siebie: eee spoko, będzie dobrze!" - Almena wyjaśnia drużynie stworzenie świata....:D
Kejsi2 jest offline