Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2007, 16:11   #107
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Spoko ja zaraz rzucam, mam tylko pytanie do homeo skad mu się wzięło +6, rozumiem +2 za wampira, +2 za użycie zdolności nadnaturalnych, ale myślę, że w owej sytuacji nie przysługuje mu +2 za bycie rycerzem, bo to jest już gruba przesada, a poza tym kutak musiałby dodać sobie także +2 za bycie rycerzem, a jego przyboczny za to, że jest wampirem - gangrelem, więc nie do końca wynik masz 3 kutaku.

Co do homeo, długo byłem cierpliwy, a to co moja postać robiła na sesji nie było odzwierciedleniem moich emocji. Tyle, że jak ktoś się czepia każdego mojego postu, zwłaszcza ostatniego to nie jest fair. Poza tym z łamaniem regulaminu - homeo juz się teraz będę powtarzał zaczął walkę - napisał że uśmierca krzyżackich rycerzy- jakim cudem bez rzutów ja się pytam? Napisałem mu, ze nie mam zamiaru już z nim dyskutować, bo równie dobrze może ryba ptaka nauczyć pływać niż jemu coś wyjaśnić, więc koniec z tematem merill-homeo.Tyle.

Teraz pora na rzut, oczywiście modyfikator + 2 za bycie rycerzem przysługuje mi jak najbardziej, rozumiem? Gwoli ścisłości dodając modyfikatory do rzutu kutaka:3 jego wynik +2 za to ze jest rycerzem, +2 za to ze jego przyboczny to wampir(już nie będę dodawał bn +2 za to że tez jest rycerzem homeo) = 7. Teraz pora na mój rzut, niech więc wszystko odbedzie się jak regulamin każe.
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451
merill jest offline