Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2007, 18:49   #10
Kelly
 
Kelly's Avatar
 
Reputacja: 1 Kelly ma wyłączoną reputację
Przy całym szacunku, GM, ale przesadzasz. Po pierwsze nie włożyłem tego komuś konkretnemu, tylko komukolwiek. Po drugie zaś, właśnie na tym polega PBF, żeby takie drobiazgi załatwiać bez problemów, bowiem jeżeli dojdzie do rozmowy, to ja się zapytam kogoś przykładowo: Czy chcesz pasztet? I gra siądzie, bo ktoś nie będzie mógł natychmiast odpowiedzieć. to jest PBF, a nie gra w realu, gdzie gracze od razu reagują. Tutaj nie ma takiej możliwości, więc zachowanie takie jak moje to prawidło u GMów, którzy chcą mieć szybką i sprawną akcję, a z Twojego wstępu zrozumiałem, ze to właśnie ma być takie przemawiający do serca heroic. Pozwalanie na pewne manipulowanie własną postacią jest wyrazem zaufania do graczy, którzy mając do reki taka broń podwójnie powinni być zobowiązani do tworzenia świetnych postów. Co więcej, gracze powinni aktywnie kreować świat w drobniejszych sprawach, współtworząc wszystko z GMem, a GM dobry sie nie tylko nie obraża o takie sprawy, ale wręcz raduje, ze trafiły mu się osoby kreatywne. Rzecz jasna, wszystko znając umiar, żeby nie popsuć scenariusza. Dlatego muszą być dobrze gracze, jednak znając Twoją opinię na temat przygotowania postaci śmiem twierdzić, ze słabych tutaj nie ma.

Po wtóre, wybacz, ale moim zdaniem post Marcellusa odnosi się nie do mojego postu, lecz do postu Yourka. Na mój post, jeżeli zechciałabyś jeszcze raz dokładnie przeczytać, odpowiedział całkowicie pozytywnie, za co mu dziękuję i cieszę się, ze także ma zaufanie do innych graczy wiedząc, ze tylko razem wspólnie tworzymy opowieść na miarę bohaterów.
 
Kelly jest offline