Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2007, 21:08   #32
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
No dobra kochani, poznaliście już najbardziej znaczące twarze na tym Zlocie, a teraz lekkie uzupełnienie, które mogę zrobić dzięki zaangażowaniu niektórych Zlotowiczów w sprawę:

Chodzi przede wszystkim o te nieszczęsne knajpy i o to żebyśmy nie musieli czekać na dworze, aż coś będzie otwarte, bo to bez sensu, a dla mnie jako dla orga ujma. A więc do listy knajp dochodzą jeszcze dwie/ trzy pozycje i małe uzupełnienie:

->Przepompownia (same plusy)
->Złote Jajo (Mal zarzuca mu brak klimatu)(fakt nie ma klimatu, ale jest opcja wynajęcia pokoju i możemy być ładnie odizolowani. Możemy zapuścić swoją muzę.)
->Piwnica Rycerska (dobre napoje i klimaty do fantasty)(z ledwością pomieści 12 osób-czyli cała nasza ekipa i nikt więcej nie wchodzi)
->McDonald ((?))
->Jazzgod (dość popularny, głośny, duszny) (odpada, chyba, że idziemy potańczyć)
->Bunkier (bardziej klimatowy i surowy, prawdopodobnie również głośny)
->Tratwa (Sala jest zbiorcza, podzielona kolumnami, Rzutki od dartów latają między głowami.)
->Togun (knajpa urządzona w stylu - uwaga - Goblińskich maszyn latających. Jest tam dosyć ciemno 2 sale. Możemy tam zamelinować się i będziemy mieli względny spokój, ale może być problem z muzyką.)
->Pod Aniołem (może w sobotę nie będzie żadnego koncertu, to możemy zamelinować tam)
->PHU Mekka (kebab bar, ale za to otwarty do 6 rano, z tym, że dość daleko od centrum, bo na ulicy Żółkiewskiego, ale Nnnm ma sprawdzić czy pkt w na starówce nie będzie tak samo długo otwarty.)


Teraz jeszcze ogłoszenie specjalne: do 03.12.2007 r. prosiłabym o już ostateczne decyzje co do przyjazdu-potwierdzenia wrzucamy w temacie razem z godziną przyjazdu.

Do pon przyszłego, ponieważ ja mam od śr matury próbne, więc max we wt dam rade to wszystko zebrać, a przecież nikt tego za mnie nie zrobi.

Pozdrawiam serdecznie moich kochanych przyszłych Zlotowiczów.
Ruda
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline