Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2007, 22:03   #16
Layla
 
Layla's Avatar
 
Reputacja: 1 Layla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputacjęLayla ma wspaniałą reputację
Kelly, ja nie obrażam się na to, co napisałeś w swoim poście (skąd Ci to przyszło w ogóle do głowy?) i nie zabraniam Wam kreowania świata w błahych sprawach, ba! Nawet jest to pożądane, gdyż zwalnia mnie z niektórych obowiązków MG i pozwala tworzyć coś na wzór opowiadania. Co do Waszych postów, to jak na razie jestem absolutnie zadowolona, że udało mi się wybrać tak świetnie piszących graczy (czekam na pozostałych przy okazji) i wiem, że sesja na pewno będzie stała na wysokim poziomie, może nie ze względu na niedoświadczoną MG, ale na pewno ze względu na doświadczonych graczy . Jak Marcellus już trafnie zaznaczył, nie odrzucam Twojej inwencji i pomysłu – jeśli pozostałym graczom pasuje taki styl gry (czyli jak sam zaznaczyłeś w dopuszczalnych granicach), to w takim wypadku mnie nic do tego – jestem tylko narratorem tej opowieści. Poza tym wciąż się uczę jak prowadzić i wybaczcie wszelkie niedoskonałości z mojej strony (tak przy okazji, za dużo tej kurtuazji jeśli chodzi o moje skille, Kelly hehe, ale dzięki że we mnie wierzysz ).

Cytat:
Napisał Marcellus
Co do postaci to chcemy przedstawic charakter i podstawowe zachowania ( typu grzeczny, opryskliwy ) w komentach co by ulatwic "wtykanie slow w usta?"
Pomysł dobry, możecie więc zamieszczać tutaj opis tego jak zachowują się Wasi bohaterowie.

Druga sprawa, kolejny post mam już gotowy, czekam jedynie na pozostałych graczy i ruszamy z akcją dalej.
 
__________________
Every next level of your life will demand a different version of you.

Ostatnio edytowane przez Layla : 27-11-2007 o 22:06.
Layla jest offline