Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2007, 12:38   #133
Szusaku
 
Reputacja: 1 Szusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwu
Miałem nadzieję że chociaż modyfikatory nie wzbudzą nieporozumień.
Po pierwsze według kolejności najpierw miały pojawić się u mnie strategie. Żeby jednak tego nie przedłużać niepotrzebnie uznaje, że opisane przez Was posty to strategie jakie stosujecie.
Do nich też odsyłam głosujących.

Modyfikatory powinno się ustalać po głosowaniu, ale co mi tam, są one następujące:
Zawisza
+ 2 za wampira
+ 2 za doświadczonego wojownika
+ 2 za użycie zdolności specjalnych
Zygfryd
+ 2 za doświadczonego wojownika
+ 2 za sprzymierzeńca (Burkhard)
Burkhard
+ 2 za doświadczonego wojownika
+ 2 za sprzymierzeńca (Zygfryd)


Od tego momentu wszyscy gracze biorący udział w sesji (poza walczącymi i mną), mają 24H na przysłanie głosu na to która strona, według nich ma przewagę/powinna wygrać/itp. Jeżeli ktoś się chce wstrzymać proszę nic nie przysyłać.

Przypominam, że każdy głos daje stronie dodatkowe +1 do rzutu.

Po zebraniu głosów i umieszczeniu wyników w komentarzach będę prosił graczy o rzut kością. Najwyższy wynik opisuję walkę oraz jej wynik.

Ps Głosy oddane do tej pory w komentarzach uznaję za niebyłe.

EDIT:
- Głosy oddajemy na stronę. Wszyscy jej gracze otrzymają ten sam modyfikator z głosów, zwycięzcą zostaje postać gracza z najwyższym łącznym wynikiem. Zycięzca ma autonomie w opisaniu wyniku ... ale miło byloby, gdybu wziął pod uwagę wyniki wszystkich postaci. Być może sprzymierzeniec zginie pomimo tego że strona zwyciężyła?
- Głosy oddajemy na PW, lepiej nie zaogniać niepotrzebnie sytuacji.
- Pierwsze głosy już spływają. Czekam na pozostałe do jutra do południa.
 

Ostatnio edytowane przez Szusaku : 28-11-2007 o 14:05.
Szusaku jest offline