Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-11-2007, 18:43   #21
Radioaktywny
 
Radioaktywny's Avatar
 
Reputacja: 1 Radioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemu
Vulfgar, złoty krasnolud z południa Faerunu. Jest wędrowcem i nie ma swojej ojczyzny. Jego rodzice zostali wydaleni z kransoludzkieg omiasta i zabronione im zostało wymawianie jego nazwy, dlateog też Vulfgar sam nie zna swojego pochodzenia. Jest praworządny-neutralny, dobrze wychowany lecz czasem może mu się wymsknąć zgryźliwy dowcip, szczególnie w stosunku do elfa. Jest poszukiwaczem przygód, przywykł do niewygody i spania w niekoniecznie przyjemnych miejscach. Jednak gdy tylko może stara się dbać o swój wygląd, w szczególności o brodę.

A teraz coś ode mnie. Po pierwsze to mam taką prośbę do shadowdancera i kelly o zmniejszenie avatarów. Tylko niepotrzebnie wydłużają post i gorzej on wygląda. A zmienić rozmiary to nawet w paincie można

Co do wkładania słów w usta postaci, ja nie bardzo chciałbym żeby ktoś mówił za mnie Vulfgarem. Mam taką propozycję, powymieniajmy się numerami gg i tam między sobą piszmy dialogi. Na pisanie posta mamy dosyć sporo czasu więc takie rozwiązanie jest możliwe, a dialogi będą lepiej dopasowane do postaci.

Jakby co to moj nr to 7518090
 
Radioaktywny jest offline