Wątek: Niemy Krzyk
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2005, 00:50   #18
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Sayane
Mam propozycję: może każde z nas opisze - standardowo jak na kazdej sesji, jakos osobno zaznaczone wyraznie - swoją postac: jak wyglądamy, glos, wiek, ew jakies charakterystyczne zachowania, itd. Pewnie gdziestam costam bylo ale zginęło w natłoku postów. Roberta też, choć chyba byl przy pogrzebie. Po prostu lubię wiedziec co widzę, pomaga sie wczuć
Zatem zapraszam każdego do wpisania się. Rozumiem, że tutaj tylko to, co jest niezmienne, czyli łatwo zauważalne cechy fizyczne lub przyzwyczajenia albo typowe ubranie. Na sesji już coś, w co jesteśmy ubrani konktretnie w danej sytuacji lub co ze sobą zrobiliśmy. Fakt, że to już się robi 10 stron naszej przygody i będzie więcej, dlatego rzeczywiście dobrze mieć Was w jednym miejscu. To znaczy ja mam (opisy sobie drukuję), ale dla Wam może rzeczywiście byłyby przydatne. A jeśli będziecie chcieli, to podsunę te opisy mojemu kumlowi, to może naszkicuje całą naszą paczkę w jakimś ładnym ujęciu. Jego jedna grafa jest w mojej galerii. To też gracz i czasami umila nam sesję swoimi szkicami. Zatem wpisujcie się z opisem. Tylko pamiętajcie, że szczegółowego charakteru ani specyficznych przywar nie trzeba. Jeśli ktoś często drapie się za lewym uchem (co 5-10 minut) to owszem, ale jak mdleje na widok krwi, to jeśli nie chce o tym mówić, to nie mówi. Wyjdzie w praniu Zatem do dzieła. A przygoda biegnie dalej. Jak na razie idzie sprawnie, dobrze i ciekawie. Dziękuję Wam, bo to Wasze dzieło. Jeszcze się ją uda zakończyć jako chyba jedną z niewielu przygód na forum Ale będzie ciąg dalszy więc rozumiem, że piszecie się na kontynuację postaci?
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline