Wątek: Niemy Krzyk
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2005, 01:59   #19
Bies
 
Reputacja: 1 Bies ma wyłączoną reputację
Nawet mi nie mów że ta sesja się skończy ... Pozatym na szkic się już nie moge doczekać... i oczywiście, że gram każdą kontynuacje...

Dobra opisuje troche swoją postać, z tego że jestem leniwy to skopiuje to z karty postaci...

Mam 41 kat. Jestem kierownikiem działu marketingu i obsługi klienta w firmie "Melnox", która zajmuje się produkcją opon samochodowych. Zarabiam dosyć sporo 3000 zł miesięcznie więc to powyżej średniej krajowej...
Jak wyglądam ? Otóż jestem dobrej budowy, raczej niski 176cm ale szeroki w barkach. Chodziłem na siłownie i trenowałem za młodu więc troche z tego mi się zachowało. Jestem brunetem z krótko cieniowanymi włosami. Mam tatuaż wilka na łopatce z czasów młodości, ale nie pokazuje tego nikomu w pracy bo mógłbym stracić autorytet. Nigdy się dokładnie nie gole, zawsze mam widoczny zarost ale kobietom się to podoba. 3/4 mojej garderoby to garnitury w różnych kolorach ale raczej staram się wygladać modnie np. czarny garnitur + bordowa koszula lub kremowy garnitur + czarna koszula...
Lubie kobiety ale tylko na jedną noc, bo na dłuższy czas robią się irytujące. Często w pracy jem fast-foody więc już się przyzwyczaiłem do szybkiego jedzenia. Mało sypiam bo zawsze jest coś do zrobienia na co w dzień nie mam czasu. Mam kilku kumpli, z którymi lubie się napic i pogadać. Wrogów mam mnóstwo szczególnie w pracy... chcą mnie wygryźć z mojego miejsca ale mam ludzi po swojej stronie więc tak łatwo się nie daje. Pochodze z Mielca... takie miasto 60000 mieszkańców niedaleko Krakowa. Lubie gry komputerowe tylko nie mam wogóle czasu na granie... no chyba, że na urlopie nie pamiętam kiedy ostatni raz grałem w jakąś gre...
 
__________________
A Samurai becomes like a revengful ghost and shows great bataliation. Even if a Samurai's head would've be suddenly cut off, he should still be able to perform one more action...
Bies jest offline