Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2007, 16:56   #26
Radioaktywny
 
Radioaktywny's Avatar
 
Reputacja: 1 Radioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemu
Ja po prostu jestem przyzwyczajony ze w takich sytuacjach na przykład z tym piwem piszę "czy chciałbyś się napić piwa? - zapytał po czym nalał towarzyszowi kufel złotego trunku", i dziwnie grałoby mi się czytając słowa krasnoluda których sam nie wypowiedziałem, ale jeśli wam na tym zależy to w takich nic nie znaczących kwestiach jak na przykład z tym piwem możecie pisać co robię. Z tym że wolałbym napisanie nie konkretnch słów a napisanie w 3 osobie co odpowiedział(na przykład "krasnolud z chęcią przyjął propozycję wypicia piwa"). Ja w swoim następnym poscie ubrałbym to w słowa takie jake mi najbardziej do vulfgara pasowałyby w danej sytuacji.
 
Radioaktywny jest offline