Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-11-2007, 21:07   #5
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Jak dla mnie tempo jest za wolne, powoli dzieje się nudne takie czekanie aż coś się stanie, chodzi mi o to (mówie do graczy i Mistrza) żeby chociaż 2 razy w tygodniu akcja szła do przodu. Bardzo było mi miło gdyby sesja chociaż troche nabrała większego pędu bo narazie idzie niemiłosiernie wolno

Sorry lukadeipaluka, że się wczułem w ciebie, ale był to mój pierwszy prawdziwy komentarz w pierwszej prawdziwej sesji

A jeszcze wiadomość do Mistrza: Nie masz nic przeciwko mojemu mieczu. Żeby nie było jakiś kłotni odrazu mówie że to tak samo zwykłe ostrze jak u innych czeladników, jednak można w krysztala na umocowanym na końcu rekojeści da się kumulować moc. Oczywiście nic nie narzucam jednak to takie małe sugestie, jeśli ci się spodoba może być to zwykły ładny miecz.
 
Pinn jest offline