Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2007, 15:16   #35
Francez
 
Reputacja: 1 Francez ma wspaniałą reputacjęFrancez ma wspaniałą reputacjęFrancez ma wspaniałą reputacjęFrancez ma wspaniałą reputacjęFrancez ma wspaniałą reputacjęFrancez ma wspaniałą reputacjęFrancez ma wspaniałą reputacjęFrancez ma wspaniałą reputacjęFrancez ma wspaniałą reputacjęFrancez ma wspaniałą reputacjęFrancez ma wspaniałą reputację
No cóż nie wiem gdzie miałbym zamieścic taką uwagę, dlatego walę ją tutaj.

Denerwuje mnie jedna rzecz. Jeżeli piszę posta (dajmy taki jak ten, który czytacie) to jego swobodna freestalowa budowa mi nie przeszkadza (mam na myśli brak akapitów). Natomiast jeśli pisze fragment opowiesci do sesji, to nie ukrywam, że brak jego użycia mnie irytuje. Często psuje to szyk i celowośc wypowiedzi. Jeżeli zależy mi na ucięciu jakiegos opisu i przejścia do psychologicznych wynużeń bohatera, to mogę użyc "enter" i basta. Ale czasem (często - moim zdaniem) musimy użyc półśrodka, mniejszego kalibru separacje zdaniową, na co niestety nie możemy sobie pozwolic. Może to moje książkowe przyzwyczajenie, które mi nie pozwala wygodnie się czuc z takim ograniczeniem, ale jakby nie było byłbym wdzięczny za te udogodnienie - możliwośc użucia akapitu miast przycisku enter.
(akapit)
Czy ja tej opcji nie potrafie znaleźc, użyc? Czy jej po prostu nie ma w przyborniku?
 
Francez jest offline