Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2007, 19:11   #163
Szusaku
 
Reputacja: 1 Szusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwu
Najpierw odnośnie pretensji do Kutaka, powtarzam to co powiedziałem wcześniej. Ponieważ wszyscy wiedzieli, że przyjechał z oddziałem zbrojnych i że ma nadnaturalne możliwości nie ma sensu teraz uważać, iż przesadził. Trzeba było protestować wcześniej. Teraz musztarda po obiedzie. Z jego postów wyraźnie wynikało, że w wozach jest cos nadnaturalnego.

Nawet jeżeli uprzemy się, że powinien umrzeć natychmiast po walce (osobiście uważam, że parę minut umierania dobrze robi opowieści)... to słudzy w wozach wszystko widzieli i będą wiedzieć komu donieść. Dlatego jeżeli o mnie chodzi może zostać tak jak jest.

W skrócie homeo, Twoja postać popełniła czyn, który ma olbrzymie reperkusje i informacje trafią gdzie potrzeba. Ludzie w świecie nie znikają, ani nie są ślepi tylko dlatego że są NPC.

Co do sprawy nowej walki na horyzoncie. Jeżeli zdecydowaliście się na walkę proszę, najpierw o próbę ustalenia jej wyniku przez graczy uczestniczących

Strategię na PW od homeo już dostałem, wolałbym jednak nie uruchamiać ponownie systemu natychmiast kiedy sesja ruszyła z miejsca. Proszę więc o przedyskutowanie tego między sobą.

Poza tym proszę Cię homeo, odrobinę realizmu. Naprawdę Twoja postać się spodziewała ataku? Ja bym się nie spodziewał. Nie zakładaj, że przeciwniczka, która była przygotowana na walkę (na odległość, z użyciem cieni) stoi tuż obok Ciebie.

Edit:
- Ostatnia uwaga zanim zmienię się w sędziego:
Nie znam specyfiki starego wampira ale powiem jedno:
Twoja postać użyła już następujących zdolności nadnaturalnych:
obfuscate (niewidzialność?, nie znam PL nazwy), akceleracja, potencja. W nowym wampirze to oznacza że jesteś naprawdę potężny ... więc akurat z Twojej strony narzekanie na przesadę Kutaka ...
- Dostałem strategię Miry. Zaraz obie wklejam w komantarzach.
 

Ostatnio edytowane przez Szusaku : 30-11-2007 o 19:25.
Szusaku jest offline