Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2007, 21:29   #4
Rainrir
 
Rainrir's Avatar
 
Reputacja: 1 Rainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputacjęRainrir ma wspaniałą reputację
-No tak, to już jest normalne, rozpraw się z problemem, a pojawia się drugi, oczywiście większy, i oby ostatni-
powiedział wkurzony - No dobra, Borgira z nami nie ma, więc jes możliwość że dłużej pożyje, lecz my mysimy się zająć resztą, pamiętajcie, nie działamy w pojedynke, to musi być zwarta walka- zakrzyknął, po czym, jakby z zadowolenia uśmiechnął się-mam nadzieje, że to nie jest ma ostatnia bitwa- i wywijając mieczami młynki, ugiął się, i pojawił się ten ból - cholera, moje nogi! - to była stara kontuzja, jeszcze zza młodu -Nie, no to mnie nie może wykończyć

Po chwili bestia zaatakowała Błękitnego, który odbijając się od ścian krateru, puśicł w jej kierunku pocisk- No dalej, muszę się ruszyć - wyczekiwał momentu gdy stwór będzie szybował tuż nad nim, by wbić w jego podbrzusze 2 czerwone, zakrzywione ostrza - Tylko 1 szansa...- lecz to nie ma sensu, gdy bestia mnie widzi - pomyślał - więc musze użyć Tańcu Cienia - jak powiedział tak uczynił, kręcąc mieczami coraz szybciej, oraz wyciągając ręce raz to do przodu, a raz do tyłu, Wilk zaczął powoli znikać, aż wreszcie stał się niewidzialny, lub niewidoczny gołym okiem - no to czekam...
 

Ostatnio edytowane przez Rainrir : 01-12-2007 o 11:05.
Rainrir jest offline