Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2007, 15:41   #66
Mettalium
 
Mettalium's Avatar
 
Reputacja: 1 Mettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znany
Sadysta...
Choć plus tego to to, że można się pośmiać z innych
Ciekawy jestem tylko, że skoro nie możemy poradzić sobie z bandą mrówek i rozlatujących się liczów (a raczej ich strażników, do liczów jeszcze nie doszedłem...) to jak załatwimy jego Ekscelencję Mefistofelesa, Pana Canii, Władcę Piekielnego Ognia, Księcia Siarki itd? (ale to już chyba nie problem mg )
Co do ruchu:
a) Majątek o którym mówi imp to wszystko co miał Melcha'zidek czy tylko jego skarbiec? Bo w rodzinnych pamiątkach diabła Venefi'cus z chęcią by pogrzebał.
b) "Przetrwa" w ustach Mefistofelesa oznacza, że wróci o własnych siłach, czy że odbije kopalnię? (to tak tylko z ciekawości, bo żadna z postaci nie może z tej wiedzy korzystać)
c) W wiadomości pisałem, że jak rozmowa z Alusemorem będzie krótka to Euxin luknie jeszcze do kryształowej kulki. Widział co się działo u Ressmona i jakie rozkazy wydał Ilithan? (ta trójka patałachów jak rozumiem była od sekty)
 
__________________
To była długa (i kosztowna) awaria...
Mettalium jest offline