Wątek: Kobiety a RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-08-2005, 21:44   #17
Templarius
 
Templarius's Avatar
 
Reputacja: 1 Templarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwuTemplarius jest godny podziwu
Szczerze mówiąc to naprawde okropnie się zdziwiłem, że na forum traktującym o RPG i fantasy znajdę takie perełki jak Milly czy od nie tak dawna młodziudka Sajanka 8) . Przeżyłem szok, kiedy dowiedziałem się, że Milly grała w Neverwinter Nights a Sajanka w Icewind Dale. A już o jakieś 15 lat skróciło mi życie przyjęcie do wiadomości ,że owe panny grająaktywnie dość w RPG nie tylko komputerowe. Jaki to Tempik niereformowalny jest i zacofany . Ale teraz to już się zmienia... teraz jużwiem, że istnieją takie kobitki. Chociaż naocznie w mym środowisku widziałem tylko jedną, która mnie zmusiła bo chciała zobaczyć co to jest i po jednej sesji trwającej 2 godzinki musieliśmy kończyćbo wyrżneła pół wioski "z rozpędu". Ehh... a podobno to faceci są niezrównoważeni.
 
__________________
"All those moments will be lost... In time... Like tears... In the rain. Time to die."
Templarius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem