Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-12-2007, 22:32   #38
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
Same dobre wiadomości.

1. Bezsenna noc

Knajpa "U Milesa" może nas gościć do około 6.00 w niedzielę. Ponadto 20 m od knajpy znajduje się Kebab czynny do (uwaga) 4.00. Będzie czym wymiotować jak ktoś przeszarżuje.

2. Let's go stomping! czyli We are green, we are the best!

Pracuję nad drugim LARPem. Po tytule tego ustępu domyślcie się kim będziecie grali. Mam nadzieję, że uda mi się go ukończyć przed zjazdem.

3. Fireball

Kumpel sprzedał mi koncept na grę zręcznościową dla RPGowców. Dodam tylko, że jest to wariacja na temat "gry w ognie" i potrzebne są następujace gadżety:

-flaszka denaturatu
-piłeczka kałczukowa
-rękawica do pieczenia dla każdego uczestnika
-boisko
-apteczka
-paru RPGowców

Zasad się domyślcie.


Mam tez nadzieję, iz nasza organizatorka przeżyła koło z niemca i nie da się próbnym maturom (Rudzia wspieramy Cię).

EDIT: Z tego co słyszę nasza organizatorka bawi się w najlepsze na SFerze. A ja tu się zamartwiam. Smsy ślę do niej. Ech, te kobiety.
 
__________________
Arkham Radio

Ostatnio edytowane przez nonickname : 02-12-2007 o 02:02.
nonickname jest offline