WÄ…tek: Warsztaty dla MG!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2007, 16:53   #15
Radioaktywny
 
Radioaktywny's Avatar
 
Reputacja: 1 Radioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemuRadioaktywny to imię znane każdemu
Po części to sie graczom odechciało grać, ale wydaje mi się że główna wina jednak po mojej stronie leżała. Wymyśliłem sobie świat, ale nie do końca wymyśliłem przygodę. Postanowiłem że wyrzuce ich na jakimś pustkowiu i będę jechał na freestylu. To się jednak nie za dobry pomysł okazał bo na przykład 3 kolejki siedzieli na wzgórzu dogadując się dokąd iść a za ten czas zdążyły ich napaść wilki a potem jeszcze orki doszły. Ale ja nie lubie też żeby były sztywne reguły, że gracze mają robić to co ja sobie wymyślę bo wtedy mógłbym równie dobrze książkę napisać. Bardziej podoba mi się zamysł żeby tworzyć przygodę pod graczy, tylko przydałaby mi się pomoc bo czasem brakuje mi pomysłów na to jak zrobić żeby to było ciekawe
 
Radioaktywny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem