Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2007, 00:49   #212
Szusaku
 
Reputacja: 1 Szusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwuSzusaku jest godny podziwu
Pora odnowić naszą sesję. Parę osób już od dłuższego czasu nie udziela się ani w komentarzach, ani tym bardziej w sesji. Ponadto ostanie walki sprawiły, że część postaci ... hmmm

Oto moje typy osób które opuściły już nasze grono*:
- Mistrz Emanuel (lukadepailuka)
- Jakub zwany Obłąkanym Księciem (Macharius)
- Ojciec Franciszek (Marcellus)
- Gregor Anzulewicz (Zak)

Niejasny jest też status postaci Kutaka, ale jako jednemu z MG, decyzje można zostawić jemu samemu.

Myślę że najbardziej sprawiedliwie będzie ogłosić rekrutacje dodatkową i przyjąć pierwszych zgłoszonych na zasadach zbliżonych do poprzednich. Jeżeli jest jednak ktoś kto czyta naszą sesje i chciałby dołączyć czytając te słowa, jestem jak najbardziej za (procedura standardowa, czyli opis postaci z awatarem według schematu z pierwszego posta komentarzy).

* Być może się mylę odnośnie kogoś? Jeżeli tak dajcie znać że nadal gracie (i grajcie!).
 
Szusaku jest offline