Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2007, 21:48   #2
Kerm
Administrator
 
Kerm's Avatar
 
Reputacja: 1 Kerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputacjęKerm ma wspaniałą reputację
Wysoki, szczupły młodzieniec, stojący przy kontuarze przegładził dłonią ciemnobrązowe włosy. Obciągnął nieco rękawy zielonej kurtki, co bynajmniej nie sprawiło, że stała się przez to dłuższa. Ciągle wyglądał w niej tak, jakby zabrał ją młodszemu bratu. Dziwnym trafem rękawy równie zielonej koszuli miały odpowiednią długość...
Widząc, że jego wysiłki nie skutkują zostawił w spokoju rękawy i spojrzał na barmana.
- Nigdy nie byłem w tym mieście - odpowiedział uprzejmie, nie reagując na niezbyt miły ton rozmówcy - a jestem tu przejazdem. W zasadzie zastanawiam się, w którą stronę świata ruszyć...
Poprawił wiszącą na plecach lekką kuszę i przytrzymał opartą o kontuar krótką włócznię.
- Może powinienem - uśmiechnął się lekko - ruszyć na południe... Jak ptaki uciec przed zimą. Chyba, że dostanę jakąś ciekawą propozycję.
- Ale najpierw zjadłbym coś... I zamówiłbym pokój... Jeśli oczywiście jest jakiś wolny...
Poklepał wiszącą u szerokiego, nieco zbyt luźnego pasa sakiewkę, która wydała dźwięk świadczący o jawnej sprzeczności wyglądu jej właściciela z jej zawartością.
- Czy moja obecność w tym miejscu kogoś interesuje? - spytał, zaciekawiony dziwnym zachowaniem barmana. - Chyba wielu podróżnych przewija się przez tą karczmę...
Czekając na odpowiedź barmana rozejrzał się po sali, szukając wolnego miejsca oraz, czego raczej się nie spodziewał, znajomych. Jego brązowe oczy na ułamek chwili zatrzymały się na kobiecie siedzącej w ciemnym kącie sali i dosiadających się do niej mężczyzn.
Zajmują najlepsze miejsce - pomyślał. Dobrze pamiętał wiedzę nabytą w trakcie ostatnich paru miesięcy.
 

Ostatnio edytowane przez Kerm : 06-12-2007 o 19:58.
Kerm jest offline