Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2007, 17:50   #74
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Lorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputację
N'sakla

O ile zachowanie Trzeciego uznał za niestosowne, tak decyzja Marka zwalniająca wszelkie hamulce samokontroli wyraźnie go rozzłościła.
- "Przyszedł ratować, a teraz sam potrzebuje ratunku. Nieszczęśni Ahrouni, zbyt żądni krwi, zbyt nieokiełznani." - zaklął w myślach Skaczący w Mrok.
Tymczasem Ragabash wpadł w tarapaty, co dolało do czary kolejną kroplę gniewu.
- Tiba, Trzeci, uwolnijcie Tomka! - rzucił krótko przekręcając swój czarny łeb w ich stronę – Ducha biorę na siebie.

Wrogi duch lżył ich jawnie i na niego właśnie N'sakla przelał swoją złość, zmieniając po raz kolejny formę.
- Aaaghhrrrr! - potężny Crinos wzniósł swój łeb wysoko wyjąc wściekle. Uzbrojoną w długie szpony łapą wyjął z pyska amulet i zawiesił z powrotem na szyi, a drugą sięgnął po kościany nóż, wyciągając go przeciwko duchowi.
- Ja będę Twoim księdzem, - krzyknął w mowie duchów - a jeśli będzie trzeba, to także i katem.
Posłuchaj mnie dobrze duchu, mogę zniszczyć cię na sto różnych sposobów i sprawić, że nigdy się nie odrodzisz, albo uwięzić cię, zmuszając do służby na wieki. Zaprzestań walki i zrób co mówię, a daruję ci życie.

Uwolnij żywą kobietę, którą pojmałeś wczoraj, wraz ze wszystkimi rzeczami, jakie miała przy sobie.


[ukryj=Milly] UKRYTY: Używam daru Rozkazywanie Duchom, wydaję 1p SW, w teście Charyzma 3 + Autorytet 3, mam 6 kości, ale wydam jeszcze 1p SW na jeden gwarantowany sukces, bo bardzo mi zależy na uratowaniu Tańczącej. Stopniem trudności jest Gnoza ducha. [/ukryj]
 
Lorn jest offline