Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2007, 10:15   #18
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Proszę nie pisać w tym temacie postów typu "Prześlij do mnie". Jest lista zgłoszonych MG, którzy mają doświadczenie i zgodzili się pomóc tym, którzy tego chcą. Na początku są jasno i wyraźnie spisane zasady udzielania przez MG pomocy. Więc proszę się tego trzymać i nie zaśmiecać tego tematu!

Chcesz Lotarze dołączyć do grona warsztatowych MG? Proszę bardzo. Wyślij swoje zgłoszenie, pochwal się swoimi sesjami i osiągnięciami. Jeśli nie - nie spamuj, bo za to grozi warn.

Radioaktywny - przy spisie MG są wymienione systemy, w których czują się oni najlepiej i w których najlepiej mogą pomóc. Nie ma wśród nich niestety LOTR, więc nie wiem czy znajdziesz chętnych do tego systemu. Jednak kto szuka nie błądzi, możesz spróbować, choć do tej pory zbyt wielkiego odzewu na ten problem nie było, przykro mi.
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem