Wątek: Nightwish
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2007, 10:30   #32
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację


Mnie się podoba - cóż, kwestia gustu. Może ma na to wpływ fakt, że nigdy Coopera nie słuchałam i o ile kojarzyłam skądś piosenkę, o tyle musiałam poszperać w sieci, żeby znaleźć oryginał. No i może stąd nieznajomość utworu nie odbiła na mnie piętna

W każdym razie po pierwszym zachłyśnięciu się płytką i zwróceniu uwagi na utwory, które najbardziej wpadają w ucho i następnie przestudiowaniu jej dogłębniej - stwierdzam, że jest na niej kilka perełek i jeden diament! "Boy and the Ghost" - mój naprawdę numer jeden (póki co ).

I Yarotku, czemu Ty porównujesz Poison do Over The Hills? Przecież to jasne jak słońce, że przy tym wypada blado i płytko! Są takie utwory, które są nieporównywalne do żadnych innych, bo przy nich wszystko wypada kiepsko. To są po prostu... hity, no!
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem