Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2007, 14:39   #70
Mettalium
 
Mettalium's Avatar
 
Reputacja: 1 Mettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znanyMettalium wkrótce będzie znany
Hej! To znowu ja
Skoro już i tak zarzucam cię pytaniami to pozwolisz, że będe kontynuował:
1)
Cytat:
Napisał abishai Zobacz post
a) Nie, co najwyżej rozproszy konsekrację i magiczny krąg przeciw złu na jedną rundę.
W następnej oba efekty działają od nowa...Przy czym należy pamiętać, że każda relikwia to artefakt i nawet rozproszenie magii może zawieźć.
Tu mi chodziło nie o czar strefa antymagii a raczej o strefą martwej magii gdzie całą magię szlag trafia - służyć by to miało jako dość bezpieczny magazyn.
2)Bal odbywa się wieczorem, więc Euxin ma do zagospodarowania sobie jeszcze kawałek nocy oraz całe przed i popołudnie? (kwestia czy zdążę pogadać z pierścieniem Ilithana, dowiedzieć się w porę o spotkaniu z @$^%*% i się w porę przygotować)
3)Wiesz, tak nie za bardzo widzę, z/o czym mógłbym jeszcze z Alusemorem pogadać. Kwestii typu co zrobić z członkami klubu, którzy zaginęli, nie mogę podejmować samodzielnie (no chyba że mogę, to wtedy balanga), tak samo nie mogę powierzyć rakszasy jakiegoś zadania mogącego ugodzić w pozostałych członków klubu, którzy jeszcze w nim są (no chyba że mogę, to wtedy balanga), tak samo nie mogę chyba wynająć czarta to tego, by zbadał siedzibę upierdliwych telepatów i przepakowanych nieumarlaków (no chyba że mogę, to wtedy balanga).

PS Bardzo mi się ta kwestia podoba
Cytat:
Napisał abishai Zobacz post
Jeśli taka jest wola twojej postaci to tak będzie
 
__________________
To była długa (i kosztowna) awaria...

Ostatnio edytowane przez Mettalium : 05-12-2007 o 14:43.
Mettalium jest offline