Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2007, 16:13   #24
Loona
 
Reputacja: 1 Loona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodzeLoona jest na bardzo dobrej drodze
Przysluchujac sie towarzyszom rozgladala sie z niepokojem, przygladajac sie wszystkim osobom zadujacym sie w karczmie.

-No, nie jest to co prawda limit moich możliwości, ale myślę, że czas się rozejrzeć poza karczmą. Myślę, że będę z powrotem za jakąś godzinę. No, to w drogę... Mam nadzieję, że nie jest tam zbyt zimno...
-Rozumiem że idziesz sie przejść bez pancerza i topora? I nie radzę zostawiać rzeczy w tych pokojach. Możecie tam już nie wrócić.
- Nigdzie nie idziesz! Trzymamy się razem... Cały czas! Zapomniałeś?! - .


Loona popatrzyla na krasnoluda i spokonym glosem powiedizala:
-Oni maja racje, nie powinienes stad isc sam, a juz na pewno nie bez pancerza i broni.Jesli Ci to nie przeszkadza chetnia wybiore sie z Toba.-po czym usmiechnela sie przyjaznie, lecz spod czarnego aptura dojrzec mozna bylo tylko bylysk jej zebow<ktore nie za bardzo przypominalay ludzkie>.
 
Loona jest offline