Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2007, 21:14   #47
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Jeden ze strażników zagrodził ci drogę halabardą.
- Hrabiego Luccianiego nie ma. - jego głos nie brzmiał zbyt przyjaźnie.

Moirę zaczynała opanowywać wściekłość. Brew jej mimowolnie podskoczyła jak to ma zwyczaj się dziać przy większym natłoku niekontrolowanych emocji."Nie ma go... Nosz do stu diabłów! Jak to go nie ma!?" Powoli odwracając się wycedziła przez zaciśnięte w uśmiechu całkowicie znerwicowanej osoby, zęby:
-A czy można się łaskawie dowiedzieć gdzie obecnie znajduje się Hrabia?
"Czułam, że zaraz albo MNIE szlag trafi, albo ja KOGOŚ rozszarpie na strzępy."


- Niestety. My nic nie powiemy. - i spojrzał na ciebie tak wymownie, że wyglądał raczej jak wygłodniały wilk, a nie człowiek. W domyśle wyczuwałaś dokładnie niedopowiedziane "tobie". Albo "za nic". Wychodziło na to samo.
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein

Ostatnio edytowane przez Latilen : 16-02-2008 o 00:04.
Latilen jest offline