Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2007, 21:52   #220
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
*OGŁOSZENIA PARAFIALNE*


1. Zrobiłam wywiad wśród graczy, którzy dawno nie odpowiadali i na szczęście wychodzi na to, że skład za bardzo się nie przerzedzi jakoś strasznie. Choć liczę też, że deklaracje zostaną niedługo poparte postami.

2. Na tę chwilę mamy co najmniej 4 miejsca wolne, wobec czego założyłam rekrutację.
Nie wiem czy muszę Wam mówić, ale jest to także dla Was okazja, by, namawiając kogoś do gry, rozbudować swoje grono sojuszników na sesji.

3. Odyseja niestety jest na rekonwalescencji (nie, wcale nie wyssałam z niej naprawdę krwi! ), a zatem księżna Lorianna poczeka trochę na jej przebudzenie. Krótko mówiąc: jest wyłączona z obiegu, więc możecie spiskować.

4. Kolejna sprawa: Wiem, że niektórzy czekają na interakcje z innymi graczami, ale – jak wiadomo – skleroza nie boli, więc dobrze się przypominać takim osobom tutaj czy na PW.



Tyle moich uwag, pozdrawiam
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline