Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-12-2007, 22:21   #496
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Mi Raaz splunął. Szkoda mu było marnować słów, na skomentowanie zachowania czarodzieja. ~~I pomyśleć, że chciałem mu dać łaskę śmierci. Pewnie jego rodzice w świecie cieni teraz chowają się ze wstydu widząc zachowanie tego szmaciarza.~~
- Jak widać Ammanie, nawet on Cię opuścił. Ciekawe jakie zna przydatne czary? Przewijanie siebie? Mniejsza o to. Pora brać się do roboty. Wiem, że jesteś w stosunku do mnie nieco nieufny. Dlatego chciałbym, żebyś mi wyznał prawdę, dlaczego twój stosunek do mnie jest taki, a nie inny?

Po wysłuchaniu odpowiedzi odsunął się nieco. Skupił się na wezwaniu swojego cienia.
- Weź polataj po okolicy i poszukaj jakichś chodzących trupów.

-Teraz Ammanie powiedz nam, co powinniśmy zrobić? Bo jednak mimo wszstko to Twoja inicjacja.
 
Mi Raaz jest offline