Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2007, 00:12   #214
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Grey Zobacz post
Tammo, ty to niezły kminiarz jesteś muszę przyznać. Tak proste rozwiązanie, a nie przyszło mi do głowy. Ale jak coś wymyślisz, to powiedz Bayardowi, bo rozwiązywanie zagadek to nie jego specjalizacja. Chyba że od rozcinania.
Arigato! <ukłon>

Właśnie się zabierałem do pisania posta i przyszła mi do głowy jedna jeszcze rzecz.

Podnosimy drzewo, wóz przejeżdża, opuszczamy drzewo - oczywiście, komendami. Problem taki, że nie wiem jak tu w okolicy na magię patrzą.

Ale nic to. Wyrobi sobie Hadrian reputację w mieście.

Fiu. Jest. Dajcie znać, czy się podoba. Mistrzyni, jeśli chcesz, by Hadrian głupio wyglądał po chmurnej a szumnej inkantacji, to rzeknij słowo, a zedytuję fragment gdzie drzewo się unosi.

<czuje na sobie wzrok Bayarda. Z mieczem!>

NAM reputację wyrobi. Tego. no.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro

Ostatnio edytowane przez Tammo : 06-12-2007 o 02:37. Powód: Dodano paragraf (od fiu).
Tammo jest offline