Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2007, 17:59   #41
merill
 
merill's Avatar
 
Reputacja: 1 merill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputacjęmerill ma wspaniałą reputację
Sory za podwójnego posta ale to ważne, mój post dziś po 22.00. Zwierajcie szyki, zbliża się godzina W.

Edit: Post już jest jak widzicie. Mam kilka uwag i ogłoszeń parafialnych:
- jak na razie większość z was podczas grania na sesji, działa tak jak by była w pojedynkę, a ja tymczasem podejmuję w moich postach heroiczne próby takiego opisywania waszych działań by wyglądały na jakoś w ogóle powiązane, znaczy się mówiąc krótko mało interakcji jest między waszymi postaciami,
- proszę też byście sobie przypomnieli, że wsze postacie nie są automatami, które nie myślą tylko chodzą i strzelają więc trochę więcej uczuć i emocji moglibyście się opisywać,
- no i posty mogły by być trochę dłuższe

No to koniec zastrzeżeń, teraz info: właśnie do sesji dołącza Hawkey, co do gnatów to z tego co znaleźliście do użytku nadają się jedynie 2 kałachy, lecz nie ma już do nich amunicji, reszta broni została zniszczona w wyniku wybuchów, z hammera nie zostało praktycznie nic - chyba że przyjarana blacha. To wszystko chyba, w razie wątpliwości walcie na PW lub gg:11844451. I wypadało by pochować Kila.
 
__________________
Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, Czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. GG:11844451

Ostatnio edytowane przez merill : 07-12-2007 o 00:11.
merill jest offline