Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-12-2007, 20:43   #497
Amman
 
Amman's Avatar
 
Reputacja: 1 Amman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłośćAmman ma wspaniałą przyszłość
- Jak widać Ammanie, nawet on Cię opuścił. Ciekawe jakie zna przydatne czary? Przewijanie siebie? Mniejsza o to. Pora brać się do roboty. Wiem, że jesteś w stosunku do mnie nieco nieufny. Dlatego chciałbym, żebyś mi wyznał prawdę, dlaczego twój stosunek do mnie jest taki, a nie inny?
- Szczerze?
Zmierzył Mi Raaza wzrokiem.
- Ciężko jest mi zaufać komuś, kto możliwe że ma na sobie pozostałości z głowy kogoś z moich bliskich. Te czaszki i to wszystko... Jakoś mnie to tak... - zrobił pauzę szukając odpowiedniego słowa - przeraża. I jeszcze fakt że wiecznie chodzisz w tym hełmie. Czyżbyś bał się pokazać twarzy? A może Ty w ogóle jej nie posiadasz? Czyżbyś nie chciał nam zaufać, skoro się chowasz? Jaką mam pewność, że chowasz swoje prawdziwe oblicze tylko po to, aby nas pozabijać, a potem nie mieć różnego rodzaju trudności? Jak my mamy zaufać Tobie, skoro Ty nie chcesz zaufać nam?
- Teraz Ammanie powiedz nam, co powinniśmy zrobić? Bo jednak mimo wszystko to Twoja inicjacja.
- Myślę, że ze trzy, cztery czaszki z pokonanych stworów przekonają Melenphara o moim oddaniu.
~~O ile żadna z tych czaszek nie będzie należała do mnie~~ pomyślał w duchu.
 
__________________
Wiecie że w człowieku ukryte jest zło?? cZŁOwiek...

gg:10518073 zazwyczaj na chwilę - pisać jak niedostępny, odpiszę jak będę
Amman jest offline