Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2007, 14:34   #45
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
R-E-W-E-L-A-C-J-A

Potrzebuję pilnie kasy i mam dla zainteresowanych ciekawą propozycję. Sprzedaje podręczniki do Neuroshimy (MG^2, Bohater^3, Krew i Rdza, Piraci) a także podstawkę do Monastyru (br). Podręczniki w stanie bardzo dobrym lub dobrym za pół ceny. Poza tym karciochy do Magica(Mam czarny BCM i czerwoną Spalarkę mogę rozłożyć na części). Karty też za pół darmo (co łaska).

Mam też stateczki do Pirates!

Pieniądze ze zbiórki idą na szczytny cel - leki. A nadwyżka zostanie skonsumowana pod postacią obiadu i picia na zlocie. Jak ktoś jest zainteresowany to niech się ze mną kontaktuje 661-127-705. To jest też numer alarmowy jak się zgubicie. Będę na dworcu PKP o godzinie 9 z hakiem. Wielkość haka zależy od opóźnienia autobusu, który ZAWSZE się spóźnia.

Redka, chętnie wezmę karty do Shadowa Mogę Ci zapłacić oferując nietypowe kości k6 (takie malutkie, brzeg krawędzi ma z 4 mm). Muszę je tylko znaleźć. A tak w ogóle to k6 do unspeakable będę maił z 12.

Idę robić rekwizyty do LARPA.
 
__________________
Arkham Radio
nonickname jest offline