Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2007, 18:58   #18
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
3. Ewentualnie na żebraka lub jakiegoś łachmaniarza :PP

"Szybko zorientował się w sytuacji i pędem pogrzał w stronę kanały. Stanął nad nim:
Jak to się mówi? BONZAY!I skoczył"

Nie pamiętam kto napisał tego posta, ale było coś na "S".
Skandal >_>

No wiecie, co? Byście się wstydzili ._. (kieruje to do tych co podobnie piszą )
wojto16, jako MG bardzo ładnie się wyrobił (naprawdę ^ ^"), a wy (kieruje to do tych co podobnie piszą XDD) tak mu się odwdzięczacie?? ._.
Czy tak trudno jest się trochę wysilić i coś dopisać, poopisywać itp?? xP

Najładniej to pisze Nansze, Irrlicht też, Szarleja nie miałam okazji bardziej poobserwować więc nie wiem. Nie zdążyłam po prostu jak zobaczyłam tego jakże OBURZAJĄCEGO posta.
Wiem, że to może nie jest jakaś gra o wysokich wymaganiach i wiem, że dla niektórych pewnie się czepiam, ale no naprawdę, chociaż jakieś minimum żeby zaprezentować, a nie coś takiego.
Czy autor tego postu pomyślał, jak trudno musi być potem MG? Jak on się może czuć, że się stara, opisuje a ktoś pisze coś w tym stylu? Ehh...no cóż.

Pozdrawiam kreatywnych graczy i MG, który w końcu wziął się za siebie XD
A teraz idź i otwieraj sesje w której mam zamiar gracz, ale to już!!! XDDD
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline