Wątek: Wojna II
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2007, 23:42   #3
Marcellus
 
Reputacja: 1 Marcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemu
Goblin siedzial wiercac sie na stolku gdy przemawiali wszyscy wielcy ludzie. Byl swiadom wrogich spojrzen rzucanych mu przez wielu z nich. Ale nie przejmowal sie nimi, byl zafacynowany chlopcem kotem. Wygladal dosc zabawnie i jakos tak "miekko".
Sam Gnash byl twardym goblinem. Mial 130 cm wzrostu, ciemno zielona skore i "zdrowo" zolte oczy. Na glowie mial rzadkie czarne wlosy, pozlepiane w chude dredy. Dodatkowo glowe zdobily mu roznego rodzaju piora. Ubieral sie w niedbale oprawione i pozszywane skory. Na plecach nosil futro.

Gdy do srodka wpadl mlody mezczyzna goblin podskoczyl i spadl ze stolka. Po chwili podniosl sie i zamachal swoja kosciana laska. Laska byla obwieszona roznymi " fetyszami". Krolicze lapki, ogony szczyrow, uczy wilkow, piora itp.
Ehh, Ehh zla sila to jest zla...- wyszeptal jakby do kogos kogo nikt poza nim nie widzi.
Pochwili uspokoil sie i zaczal sluchac konwersacji.
Gdy juz wszyscy troche sie uspokoili goblin doskoczyl do Inaia i podskakujac w miejscu wskazywal go swoim brudnym zielonym palcem.
Wy byc pewni ze dziecko kot isc z nami ?? To niebezpieczne zadanie. Duchy przodkow powiedzialy mi ze jesli my przegrac to wtedy koniec swiata. Nie ma gobliny, nie ma ludzie, nie ma elfy, nie ma krasnoludy i nie ma nawet chlopcow ktowo. Boooom NIC nie ma !!- goblin wyraznie byl podekscytowany. Pochwili jakby przypomnial sobie o czyms i powiedzial.

Moja zapomniec powiedziec kto moja jest. Moja sie nazywac Gnash " Ktory Walczy ze Zlem Swiata i Chadza Miedzy Duchami." Moja byc szaman wieeelkiego plemienia Dzikiego Psa- przy tym zdaniu Gnash rozklada rece szeroko na bok by pokazac jak wielkie jest plemie Dziekiego Psa.
Ja tu byc bo duchy powiedziec ze Zle Imperium musi byc pokonane. Bo inaczej nie byc juz wiecej gobliny. A to byc zle. Moja malo obchodzic z kim byc w druzyna. Moja i tak nie ufac wielkie ludzie. Ale moja ufac duchy.
 
Marcellus jest offline